01

Komercinių pastatų statyba

02

Gyvenamųjų namų statyba

Namo statyba gali būti nelengva užduotis, tačiau esame tam, kad procesas būtų kuo sklandesnis ir be streso. Galime padėti išsirinkti tinkamas medžiagas ir pasirūpinti statybos projektu nuo pradžios iki pabaigos, užtikrinant, kad kiekviena smulkmena būtų pasirūpinta ir darbas vyktų kuo sklandžiau. Nesvarbu, ar norite statyti tradicinį namą, ar modernią gyvenamąją vietą – mes siekiame, kad procesas reikalautų kuo mažiau Jūsų laiko.

03

Renovacijos darbai

Norite atlikti keletą kosmetinių atnaujinimų ar visiškai pertvarkyti vidaus erdvę ar pastato išorę? Mūsų komanda pasiruošusi įgyvendinti Jūsų viziją. Visada stengiamės įsiklausyti į kliento poreikius ir pateikiame aiškų darbo planą bei terminus pagal Jūsų biudžetą. Didžiuojamės galėdami atlikti aukštos kokybės darbus, kurie viršija mūsų klientų lūkesčius.

04

Atskiri būsto statybos ir įrengimo darbai

Norite įsirengti naują stogą, atnaujinti lietaus nuotekų sistemą ar įrengti gražią naują terasą? Mes pasiruošę Jums padėti! Mūsų paslaugos taip pat apima pamatų įrengimą, mūrijimą, fasado darbus, tinkavimą ir dažymą, vidaus apdailą.

PASLAUGOS

Nesvarbu, ar ketinate statyti naują komercinę erdvę nuo pat pradžių, ar renovuoti esamą – mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės darbus. Mūsų komanda rūpinasi kiekvienu statybos proceso aspektu nuo projekto iki statybos pabaigos. Visada siūlome individualų sprendimą, kuris atitiktų jūsų biudžetą ir norus.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mūsų komanda, ir kartu išspręskime, kaip paversti jūsų svajones realybe.